antalya, web sitesi, web tasarım, web, design, e-ticaret, site yapım, yazılım,sosyal medya, yönetim, grafik, elektronik, ar-ge, robot,kariyer, iphone, iphone7, android, eğitim, danışmanlık, bilişim, teknoloji, bilişim, firma rehberi, konyaaltı, liman, reklam, tanıtım

Web Sitesi Tasarım Firması Yazılım Firması İnsan Kaynakları


İNSAN KAYNAKLARI


Bir işletmenin, ekonomik faaliyetlerini gerçekleştirmesi için, ihtiyacı olan üç kaynaktan birisi de insan kaynağıdır. İnsan kaynağına hak ettiği yatırımın yapılması ve geliştirilmesi, stratejik çalışmalarla güçlendirilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bu doğrultuda, günümüzde uygulanan insan kaynakları politikalarında yapılan yanlışlardan sıyrılıyoruz. Firmamızda çalışan herkesin üretkenliğini, performansını eşit şartlarda değerlendiriyoruz. Yaş, cinsiyet ayrımı yapmadan, her bireyin kendi başına var olduğunu ve farklı verimlilikleri olacağının bilincinde hareket ediyoruz.

Çalışanlarımızın kendilerini iyi hissedecekleri ortamları tasarlıyor, verimli çalışacakları şekilde imkanlar sunuyoruz. İnsan olmanın gerekliliklerini ve bireysel haklarını asla göz ardı etmiyoruz. Çünkü; MUTLU ÇALIŞANLARLA, BİZDE MUTLU OLUYORUZ. Böylece ekip çalışmasının gücüyle, harika işler başarıyoruz.

Yönetim stratejimizde ise, sıradan kalıplaşmış sistemleri kurmak yerine, “insan kaynağı” odaklı bir politika izliyoruz. Bize göre kişi, insanı yönetmiyor. Görev insanlara liderlik etmek anlamına geliyor. Amacın da, her bireyin özgül güçlü yanlarını ve bilgisini üretken hale getirmek olduğunu düşünüyoruz. Yönetime önem veriyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki; yönetim tüm kuruluşların özellikli ve ayırt edici organıdır.

Mutlu çalışanlarla, güzel işler başarmanın keyfini yaşıyoruz.

Saygılarımızla.

Saygı Günenç
Şirket Kurucusu


EKİBİMİZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?