antalya, web sitesi, web tasarım, web, design, e-ticaret, site yapım, yazılım,sosyal medya, yönetim, grafik, elektronik, ar-ge, robot,kariyer, iphone, iphone7, android, eğitim, danışmanlık, bilişim, teknoloji, bilişim, firma rehberi, konyaaltı, liman, reklam, tanıtım

Web Tasarımı


FARK YARATMAK VE RAKİPLERİNİZDEN ÖNDE OLMAK İSTER MİSİNİZ?


Web sitesi firmanızın görünen en güzel yüzüdür. Profesyonel bir tasarımla sektördeki rakiplerinizden farklı olabilir ve dikkat çekebilirsiniz. İşinizde başarıyı siz yakalayın, biz de sizin sunumunuzu profesyonelce yapalım. İş ortaklığımızla sizi tanımayan müşterilerinizi etkileyelim. Bize kendinizi anlatın, sizin için yapacağımız WEB SİTENİZLE DÜNYAYA AÇILIN!NEDEN BİZ?


Dijital platform üzerinde uzmanlaşan SGM İnternet Hizmetleri olarak biz, fark yaratarak;

  • Müşteri talep ve geri dönüşlerinin kullanıcılar tarafından kolayca yönetilebildiği,
  • Ziyaretçiler tarafından kolayca kullanılabilen,
  • Güncel ve etkileyici görselliği ve güçlü altyapısı ile dikkat çeken siteler oluşturuyoruz. Sadece profesyonel bir site kurmakla kalmıyor, güçlü ekibimizle birçok konuda destek veriyoruz.ALAN ADININ ALINMASI

Alan Adının Alınması

İnternette nasıl yer almak istiyorsunuz? Size bu konuda hizmet veriyor ve alan adınızı alıyoruz.
www.sgmyazilim.com.tr
www.saygigunenc.com

SINIRSIZ HOSTING IMKANI

Sınırsız Hosting İmkanı

30.000 den fazla web adresini host ediyoruz.

KURUMSAL HAZIR TASARIM

Sitenizle Fark Yaratın!

Dikkat çekici, alt yapısı güvenilir, iyi kurgulanmış, kolay ulaşılabilir, hızlı...
*Dinamik web tasarımı: Güncellenmesi veya değişiklikleri kullanıcı tarafından yapılabilen bir web tasarımını tercih edebilirsiniz. Amaca uygun bir programlama alt yapısı üzerine, yönetim paneliyle sitenizi yönetebilirsiniz.
*Statik web tasarımı:Sitenizi güncellemeye ihtiyacınız yoksa daha düşük maliyetlerle statik web tasarımı kullanabilirsiniz. Güncelleme yapılması gerektiğinde SGM ekibinden destek paketi alabilirsiniz.
*Responsive Tasarım:Çözünürlüğe göre kendisini şekillendiren ve görüntü kaybı olmadan kullanıcılara sitenin gösterilmesini sağlayan son trend tasarım sunuyoruz.
(Proje Yapısına göre uygun olan; HTML5, PHP, ASP.NET, ASP.NET MVC, JSP, CSS 3.0, Ajax ve Jquery teknolojileri ile web sitesi oluşturulmaktadır.)

SİTE YÖNETİM PANELİ

Sitenizin Tüm Yönetimi Sizin Kontrolünüzde!

Kolay yönetilebilen site kontrol paneli ile, istediğniz değişiklikleri hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

SINIRSIZ EPOSTA

Sınırsız E-posta

Sitenize uygun bir şekilde, istediğiniz kadar e-posta kullanabilirsiniz. Kapasite sorunu yaşamadan posta kutularınızı şirket misyonu çerçevesinde oluşturabilirisiniz.

TARAYICI UYUMU

Tarayıcı Uyumu

Web sitenizin tüm tarayıcılarda aynı standartlarda görünebilecek şekilde, görsel ve yazı kaybı olmadan herkes tarafından incelenmesini sağlıyoruz.

SEO UYUMLU KOD YAPISI

SEO Uyumlu Kod Yapısı

Sitenizi arama motorlarına uyumlu bir şekilde tasarlıyoruz. Böylece sektörünüzle ilgili aramalarda arama motorları tarafından daha üst sıralarda yer alabilir ve rakiplerinizden daha çok dikkat çekebilirsiniz.

GOOGLE ANALYTICS KAYIT

Google Analytics Kayıt

Google Analytics ile satışları ve dönüşümleri ölçebilirsiniz. Bununla birlikte ziyaretçilerin sitenizi nasıl kullandığı, sitenize nasıl geldiği ve tekrar ziyaret etmelerini nasıl sağlayabileceğiniz ile ilgili yeni bilgiler alabilirsiniz. Google Analytics ile birçok rapora kolayca ulaşabilirsiniz.
İçerik Analizi
Sosyal Medya Analizi
Dönüşüm Analizi
Reklam Analizi
Mobil Analizi