antalya, web sitesi, web tasarım, web, design, e-ticaret, site yapım, yazılım,sosyal medya, yönetim, grafik, elektronik, ar-ge, robot,kariyer, iphone, iphone7, android, eğitim, danışmanlık, bilişim, teknoloji, bilişim, firma rehberi, konyaaltı, liman, reklam, tanıtım

Sosyal Medya Danışmanlığı


EN ETKİLİ REKLAM ARACI


Günümüzde en etkili reklam araçlarının arasında, sosyal medya ile ilgili mecralar ön sıralarda yer almaktadır. Sosyal medya siteleri; hedef kitleye direk ulaşacağınız, düşük maliyetli ve göz alıcı platformlardır. Kısaca, firmanız sosyal medyada ne kadar çok yer alırsa, markanızın gücü ve bilinirliği aratacaktır. Müşterileriniz sizi yine sosyal mecralarda takip edebilecek ve tavsiye edeceklerdir.

Şirket reklam ve bilinirliğinde bu kadar önemli rol oynayan bu mecraları doğru yönetmek, son derece önemlidir. Ancak profesyonel bir yönetim sizi istenen başarıya ulaştıracaktır. Kurumsal kimliğinizin ön plana çıkacağı, istikrarlı paylaşımlar ve doğru yönetimle, tüm dünyanın sizi tanımasını sağlayabilirsiniz.

Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi ile rakiplerinizden bir adım önde olmak istiyorsanız, en doğru, en güvenilir adrestesiniz!


STRATEJİ GELİŞTİRME

Sosyal Medya Danışmanlığı - Strateji Geliştirme

Strateji Geliştirme

Firmanız ve sektördeki yerini, titizlikle inceleriz.
Markanızın, dikkat çekici ve karakteristik özelliği tespit ederiz.
İlgi çekici içeriği taşıyan dokuları tespit ederiz.
Bu dokular arasından, insanların ilgisini çekecek, merak uyandıracak, konuşulacak çalışmalar tasarlarız.
Bu çalışmaları sosyal mecralarda, herkesin görebileceği şekilde paylaşılırız.
Sosyal medya araçlarını takip eder ve sonuçları raporlarız.

MARKA BİLİNİRLİĞİ OLUŞTURMA

Sosyal Medya Danışmanlığı - Marka Bilinirliği Oluşturma

Marka Bilinirliği Oluşturma

Marka bilinirliği için, şirket kültürüne uygun bir dizi prosedür belirleriz. Logo kullanımı, görsel tasarımında yer alacak kurumsal çizgiler, kullanılacak renkler gibi faktörleri belirleyerek doğru imaj çalışmaları oluştururuz. Sosyal mecralarda marka bilinirliğini artıracak içerikleri yayınlarız.

REKABET ANALİZİ VE REKLAM YÖNETİMİ

Sosyal Medya Danışmanlığı - Rekabet Analizi ve Reklam Yönetimi

Rekabet Analizi ve Reklam Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanlığı adımlarının başından itibaren, sektör ve rakipler hakkında gerekli bilgiyi toplarız. Çalışmalarımız, piyasanın eksikliği ve dikkat çekiciliği üzerine odaklanır. Hedef kitle ve profilinin analizinin belirlenmesi, profil ihtiyaç ve beklentilerinin belirlemesi, rakip firmaların davranışları ve pazarlama hedefleri doğrultusunda, sosyal medya hesaplarınız için yazılı ve görsel dil oluştururuz.

YARIŞMALAR VE PROMOSYON DÜZENLEMELERİ

Sosyal Medya Danışmanlığı - Yarışmalar ve Promosyon Düzenlemeleri

Yarışmalar ve Promosyon Düzenlemeleri

Firmanızın ya da ürünlerinizin ön plana çıkması için, birlikte yapacağımız yarışma ve promosyon senaryolarını yönetiriz. Uygun görselleri düzenleyerek, süreci takip ederiz.Süreci sonuçlandırdıktan sonra, konu ile ilgili rapor sunarız.

TOPLULUK YÖNETİMİ ( SOSYAL SGM )

Sosyal Medya Danışmanlığı - Topluluk Yönetimi

Topluluk Yönetimi ( Sosyal SGM )

Tüm sosyal medya hesaplarınıza doğrudan gelen; müşteri talep ve şikayetlerini, sorularını, önerilerini anında yanıtlayarak, marka itibarını güçlendirici yönde hareket ederiz. Müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla; müşterilerin özel günlerini kutlar, paylaşımlarını beğenir, onlarla sürekli iletişim halinde kalırız. Kısaca sizin adınıza tüm hesaplarınızı etkin ve kurumsal çizgiye uygun bir şekilde kullanırız.

İÇERİK YÖNETİMİ

Sosyal Medya Danışmanlığı - İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi

Sosyal medya sürekli canlıdır. Bu sebeple firmaya uygun içerikler tespit edildikten sonra, düzenli ve istikrarlı bir şekilde yayınlanması gerekir. Yaptığımız içerik planı ile markanızın daha iyi anlaşılması ve doğru tanıtılmasını, bu şekilde sosyal medyada sağlıklı büyüyen bir kitle oluşmasını sağlarız. İçerik planı yaparak, belirlenen gün ve saatlerde içerikleri yayınlarız. Plan ve uygulama ile ilgili düzenli rapor sunarız.

KURUMSAL BLOG YÖNETİMİ

Sosyal Medya Danışmanlığı - Kurumsal Blog Yönetimi

Kurumsal Blog Yönetimi

İsteğe bağlı olarak kurumsal blogunuzu yönetebiliriz.
(Bununla ilgili ayrıntıları bu adreste bulabilirsiniz. http://www.sgmyazilim.com.tr/blog/kurumsal-blog-yonetimi)
Ya da sizin yönettiğiniz blogunuzun, sosyal medya sitelerinde yazı ve görsel paylaşımını gerçekleştirebilir. Yorum ve paylaşımla ilgili tüm süreci yönetebiliriz.