antalya, web sitesi, web tasarım, web, design, e-ticaret, site yapım, yazılım,sosyal medya, yönetim, grafik, elektronik, ar-ge, robot,kariyer, iphone, iphone7, android, eğitim, danışmanlık, bilişim, teknoloji, bilişim, firma rehberi, konyaaltı, liman, reklam, tanıtım

Hosting


HOSTINGTE SINIRLARI AŞIN!


WEB sitenize tüm internet bağlantılı bilgisayarlar üzerinden ulaşılabilmesi için, sitenizin yüksek kapasiteli, hızlı ve sürekli internet bağlantısına sahip sunucularda tutulması gerekmektedir. Siteniz ne kadar profesyonel olursa olsun, doğru adreste barındırılmazsa birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Sizin için sitenizi, güvenli, ulaşılabilir ve sıkıntısız olarak barındırmamıza ne dersiniz?

Sitenizi güvenli, doğru bir alanda tutun ve asla işinizi şansa bırakmayın!


  • Güçlü teknik altyapımızdan faydalanın.
  • Sorunsuz internet erişimi ile sitenizi kesintisiz kullanın.
  • Otomatik Yedekleme hizmetimizden yararlanın.

KURUMSAL PAKET ( YILLIK $55 )

Kurumsal Paket ( YILLIK $55 )

SGM'nin geliştirdiği en iyi hosting paketi olarak adlandırdığımız, kurumsal hosting paketinde; web sitesi yayınının kesilmesi, e-postalarınızın karşı tarafa ulaşmaması veya geç ulaşması artık tarih oluyor. CloudL® platformu tabanlı ve süper Strontium sunucuları ile desteklenen tam yedeklemeli kurumsal hostingde, kesinti yılda toplam 4 dakikaya kadar düşebilmektedir.
Bu pakette herhangi bir limit bulunmamaktadır.

VIP PAKET ( YILLIK $125 )

Vip Paket ( YILLIK $125 )

Özel müşterilerimiz için geliştirilen bu sıradışı hosting paketimizde, kurumsal paketin mükemmel uptime oranlarına ek olarak özel tahsis edilmiş minimum 200 Mbit/s internet bağlantısı eklenmiştir. Ortaya çıkan "yüksek" hızdaki VIP hosting paketimizde, talepleriniz doğrultusunda daha pek çok özel ayar yapabilmek mümkündür.
Bu pakette herhangi bir limit bulunmamaktadır.